Zapisy na rok szkolny 2025/26

W tym roku nadal będziemy kontynuować bardzo efektywną strukturę zajęć, czyli 2 lekcje tygodniowo, ale będziemy również oferować zajęcia grupowe raz w tygodniu w piątki.

Każda lekcja trwa 45 minut.

Nasz cennik został obliczony tak, aby był prosty dla każdego. Koszt miesięczny jest taki sam, niezależnie od liczby lekcji. W cenę wliczone są również wszystkie materiały i książki.

Grupy dwa razy w tygodniu – 300 zł
Grupy raz w tygodniu – 160 zł

Od 39 zł za lekcję!

Liczba miejsc jest ograniczona do 12 dzieci w grupie. Miejsca są przydzielane po otrzymaniu formularza rejestracyjnego i przedpłaty za pierwszy miesiąc.